Czym jeżdżą najbogatsi ludzie świata? Będziesz w szoku jak zobaczysz auta niektórych z nich! [WIDEO]

Czym jeżdżą najbogatsi ludzie świata? Będziesz w szoku jak zobaczysz auta niektórych z nich! [WIDEO]

Podaj dalej

Ekipa brytyjskiego programu motoryzacyjnego carwow postanowiła przygotować listę najbogatszych ludzi na świecie i aut, którymi jeżdżą. Co ciekawe, wielu miliarderów wybrało zupełnie zwykłe samochody.

Czym jeżdżą najbogatsi ludzie świata?

Volvo S80, Ford Fusion, Cadillac XTS, minivan Hondy i wiele innych zwyczajnych samochodów. To nie żart! Właśnie takie auta wybierają niektórzy miliarderzy. Dlaczego tacy ludzie decydują się na dość tanie auta? Powodów może być kilka. Po pierwsze nie interesują się motoryzacją i są zajęci rozwijaniem swoich korporacji. Po drugie, mają tak wyrobiony nawyk oszczędzania, że po latach ciężko jest im go zmienić. Po trzecie, nie chcą zbytnio rzucać się w oczy.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wśród miliarderów są jednak ludzie, którzy wybrali ciekawe samochody. Spośród aut takich osób znajdą się na przykład zabytkowe auta sportowe, a także hypercary rozpędzające się do ponad 400 km/h. W filmie pojawiły się takie wozy jak Koenigsegg CCXR, Bugatti Veyron i kilka innych wyjątkowych samochodów.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jakie nazwiska znalazły się na liście najbogatszych opracowanej przez carwow? Elon Musk, Bill Gates, Jeff Bezos, Warren Buffett, Jack Ma, a także kilka innych mniej znanych osób o pokaźnym majątku. Warto obejrzeć film i przekonać się, że nie zawsze osoby zamożne jeżdżą drogimi samochodami. Choć wielu milionerów dysponuje pokaźnymi kolekcjami sportowych samochodów.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News