Czy jeżdżą najbardziej znani polscy sportowcy? Ich luksusowe auta warte są miliony! [wideo]

Czy jeżdżą najbardziej znani polscy sportowcy? Ich luksusowe auta warte są miliony! [wideo]

Piłkarze

Podaj dalej

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jakimi autami jeżdżą najbardziej znani polscy sportowcy to teraz macie szansę się o tym dowiedzieć. Jeden z Youtuberów Gdzie Taniej nagrał krótki film, w którym prezentuje samochody polskich gwiazd sportu. Pojawiły się tutaj takie sławne nazwiska jak: Adam Małych, Krzysztof Hołowczyc, Agnieszka Radwańska czy Robert Kubica.

Auta znanych polskich sportowców, kto jeszcze jeździ ciekawym wozem?

Oprócz wyżej wymienionych sportowców w filmie pojawili się również polscy piłkarze. W tym między innymi Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, a także inne ciekawe osobowości. Auta znanych polskich sportowców są bardzo zróżnicowane. Jedni zdecydowali się na limuzyny, inni na auta sportowe. Nie zabrakło takich wozów jak Porsche Panamera, Mercedes Klasy S Maybach, S 63 AMG, BMW 750i G11, Bentley Bentayga, Nissan GT-R czy Subaru BRZ.

Choć limuzyn i typowych sportowych egzotyków jest dużo to są też ogromne rodzinne SUV-y. Nie zabrakło również kilku luksusowych limuzyny, ale to raczej pojedyncze sztuki. Jak widać sportowcy nie mogą narzekać na brak pieniędzy na ciekawe samochody. Najlepsze z nich mają oczywiście piłkarze. To właśnie w tym sporcie są największe pieniądze i najwięcej sponsorów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News