Czeski przedsiębiorca rozpędził swoje Bugatti Chiron na niemieckiej autostradzie do 417 km/h! Swój sukces finansowy zawdzięcza Bogu

Czeski przedsiębiorca rozpędził swoje Bugatti Chiron na niemieckiej autostradzie do 417 km/h! Swój sukces finansowy zawdzięcza Bogu

Chiron 417 kmh

Podaj dalej

Kilka dni temu Internet obiegło dość zaskakujące nagranie. Widać na nim, jak kierowca Bugatti Chiron rozpędza się na drodze publicznej do 416 km/h. Musisz koniecznie zobaczyć to na wideo. Osiągi tego auta robią ogromne wrażenie.

Kto rozpędził samochód do takiej prędkości?

Za kierownicą auta zasiadł bardzo zamożny czeski przedsiębiorca. Jak wynika z opisu kanału, swoje bogactwo zawdzięcza ciężkiej pracy i temu, że zawsze dążył do uczciwych relacji biznesowych z wszystkimi instytucjami. Sukces w realizacji jego wizji nie byłby jednak możliwy, dzięki bożemu błogosławieństwu. To dobry przykład dla wszystkich wierzący. Dobrze, że w dzisiejszych czasach konsumpcji są jeszcze ludzie, którzy cenią konserwatywne wartości. Życzymy przyszłych sukcesów i następnych równie ciekawych samochodów w swojej kolekcji.

Bugatti Chiron koszt serwisu
Fot. pixabay.com

Gdzie nagrano ten przejazd?

Wideo zostało zrealizowane w pobliżu miejscowości Wittenberga położonej w Niemczech, w Saksoni-Anhalt. To środkowy Land sąsiadujący z Brandenburgią oraz między innymi z Dolną Saksonią. Rozpędzenie Bugatti Chiron do tak niewyobrażalnej prędkości nie było by możliwe w Czechach. Jednak w Niemczech, nadal są autostrady bez żadnych limitów. Dzięki temu, można pojechać tam i zupełnie legalnie sprawdzić prędkość maksymalna swojego auta. W tym przypadku było to aż 417 km/h.

Wideo było prawdopodobnie nagrywane w godzinach porannych. Zrobiono tak, po to, aby uniknąć dużego ruchu na autostradzie. Jak widać na podlinkowanym filmie, droga jest praktycznie pusta. Oczywiście pojawiło się kilka aut, ale dzięki tak niewielkiemu ruchowi. Czeski przedsiębiorca mógł bez większych przeszkód sprawdzić możliwości swojego samochodu. To prawdopodobnie jedyne takie prywatne nagranie, w którym właściciel rozpędził swój samochód do ponad 416 km/h.

W zdecydowanej większości przypadku, tego typu filmy były publikowane przez producentów samochodów lub przez duże redakcje motoryzacyjnych mediów. Jednak w tych przypadkach, wszystko odbywało się na zamkniętych drogach i w kontrolowanych warunkach. Tutaj mamy do czynienia z zupełnie spontaniczną akcją. Czy Czech powtórzy swój wyczyn, ale w innym samochodzie? Tego dowiemy się już wkrótce. Póki co na jego kanale można już znaleźć próby autostradowe z kilkoma innymi sportowymi autami.

Fot. pixabay.com, Youtube/Kanał: Radim Passer

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News