Auta sprowadzone z tych krajów są w najlepszym stanie!

Auta sprowadzone z tych krajów są w najlepszym stanie!

BMW kierownica

Podaj dalej

Na rynku aut używanych coraz trudniej znaleźć zadbany samochód w atrakcyjnej cenie. O ile przed pandemią mieliśmy prawdziwy wysyp ofert ciekawych aut z innych rynków, to od początku 2020 roku ofert jest znacznie mniej.

Na tym rynku warto szukać!

Oczywiście na każdym rynku może trafić się auto zadbane i ,,mina’’. Jednak są takie kraje, w których użytkownicy zwykle bardziej dbają o samochody. Na pewno warto zainteresować się samochodami sprowadzonymi ze Szwajcarii. Te zwykle mają mniejsze przebiegi i brak śladów korozji. Niestety, aby udało się je sprowadzić w dobrej cenie, muszą być po mniejszych lub większych kolizjach.

Parking
Fot. pixabay.com

Jeśli decydujecie się na auto ze Szwajcarii, trzeba dobrze sprawdzić samochód pod kątem powypadkowej przeszłości. Jeśli kolizja była nie groźna i naprawiona zgodnie ze sztuką, zakup takiego auta będzie dobrą okazją.

W tych krajach również znajdziesz ciekawe auta

Warto zainteresować się również samochodami sprowadzonymi z Niemiec. Auta z tego kraju również są zadbane. Oczywiście i w tym przypadku można trafić na ,,bubla’’. Wozy te zwykle są serwisowane na bieżąco, ale mają znacznie większe przebiegi niż auta sprowadzone ze Szwajcarii. W końcu Niemcy to duży kraj, a wielu jego mieszkańców dojeżdża do pracy na dużych dystansach.

Parking podziemny
Fot. pixabay.com

Godne zainteresowania są również auta sprowadzone ze Szwecji. W kraju tym są nawet specjalne bazy danych, w których można znaleźć informacje na temat historii powypadkowej konkretnego samochodu. Kolejny ważny kierunek, w którym warto się udać, aby sprowadzić auto to Japonia. Niestety, dobre egzemplarze z Kraju Kwitnącej Wiśni są zdecydowanie najdroższe. Jednak, właśnie tam można znaleźć ciekawe auta z niewielkimi przebiegami i to z kierownicą po ,,naszej’’ lewej stronie.

Kupujesz auto od pierwszego właściciela? Czeka Cię remont silnika!

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News