Ale urwała po rosyjsku. Duża góra i spadające auta. Film ze znacznie większym przytupem! Zobacz! [wideo]

Ale urwała po rosyjsku. Duża góra i spadające auta. Film ze znacznie większym przytupem! Zobacz! [wideo]

Ale urwał po rosyjsku

Podaj dalej

Chyba każdy pamięta kultowy film ale urwał. Podobna górka jest w Rosji. W tym przypadku film zawiera kilka nagrań zebranych z paru lat. Co się działo przez ten czas? Na początku wideo widać spadającą furgonetkę, której otwierają się tylne drzwi i wypadają z niej narzędzia. Kolejna sytuacja dotyczy rozpędzonej Łady i Forda Kuga.

Ale urwał z większą pompą

Łada zjeżdżając w dół próbuje wyhamować. Niestety nie daję rady, dochodzi do kolejnej sytuacji z cyklu ,,ale urwał” i uderza w Forda Kugę. Kolejny film pokazuje bardzo szybko cofającą furgonetkę, która cudem nie wpada w poślizg i bezpiecznie zjeżdża na dół. Szok! Kolejna sytuacja pokazuje rozpędzoną taksówkę, która zjeżdża w dół taranując zaparkowanego na drodze dostawczaka.

Oprócz wymienionych wyżej sytuacji film zawiera znacznie więcej kolizji, warto je zobaczyć bo film trwa niecałe 2 minuty. O ile część wypadków wynikała z nieszczęśliwego zbiegu zdarzeń to trudno nie oprzeć się wrażeniu, że zdecydowana większość to efekt bezmyślności kierowców. Po prostu wciskają gaz do podłogi i dziwią się, że kończy się to wypadkiem.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News