Agresywny kierowca Peugeota taranuje auto, które go zastawiło. Jest mocno zdenerwowany [wideo]

Agresywny kierowca Peugeota taranuje auto, które go zastawiło. Jest mocno zdenerwowany [wideo]

Podaj dalej

Chiny od lat zmagają się z przeludnieniem, co rodzi jeszcze inne problemy. Na przykład brak miejsc parkingowych na osiedlach. W wyniku czego parkujący muszą zastawiać innych. Tak było i tym razem, agresywny kierowca nie chciał jednak czekać i wziął sprawy w swoje ręce

Na co zdecydował się agresywny kierowca z Peugeota?

Po prostu wcisnął gaz do dechy i zaczął uderzać w stojącego przed nim Cadillaca. Agresywny kierowca nie miał litości i powtarzał tę czynność kilka raz, aż w końcu udało mu się wydostać z osiedlowego parkingu. Film z tych wyczynów został uwieczniony przez sąsiadów. Kierowca Peugeota może być pewien, że teraz już będzie musiał zapłacić za wyrządzone właścicielowi Cadillaca szkody.

Agresywny kierowca będzie miał nauczkę, aby więcej tego nie robić. My również odradzamy tego typu głupie pomysły. Nawet jeśli jesteście mocno zdenerwowani. Spieszycie się, czas ucieka, a ktoś was zastawił. Najprościej będzie wcisnąć klakson i trąbić. Może po chwili kierowca, który was zastawił się zjawi. Możecie też zadzwonić po taksówkę i wrócić na parking za kilka godzin. Jeśli już nie macie innego wyjścia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News