Agent Rex Dasher za kierownicą Porsche Mission E

Agent Rex Dasher za kierownicą Porsche Mission E

S19_3893

Podaj dalej

Porsche Mission E gra jedną z głównych ról w nowym, animowanym filmie familijnym Playmobil. Koncepcyjny pojazd to prototyp pierwszego całkowicie elektrycznego modelu Porsche – Taycan, który zadebiutuje już we wrześniu 2019 r. W filmie białym egzemplarzem Mission E porusza się tajny agent Rex Dasher. Polska premiera produkcji odbędzie się 23 sierpnia 2019 r.

To pierwszy projekt filmowy Porsche i Playmobil. Obie firmy od 2014 r. wspólnie tworzą zestawy do gier i współpracują w dziedzinie marketingu. „Porsche było pierwszym licencjonowanym produktem Playmobil. Od tamtej pory co roku wprowadzamy nowy, starannie zaprojektowany zestaw, a każdy z nich spotyka się z entuzjastycznymi reakcjami dzieci, młodzieży i ich rodziców” – mówi Kjell Gruner, dyrektor marketingu Porsche AG, i dodaje: „Teraz ta udana współpraca będzie zwieńczona filmem”. Co więcej, razem z powiązanym tematycznie zestawem zabawek firmy zaprezentują pierwsze zdalnie sterowane Porsche od Playmobil.

Fascynująca podróż do świata zabawek

„Playmobil: Film” opowiada o dziewczynie imieniem Marla, która musi odnaleźć swojego młodszego brata Charliego po tym, jak chłopiec znika w animowanej krainie Playmobil. W czasie podróży przez nowe światy Marla spotyka różnych towarzyszy: właściciela foodtrucka, robota, wróżkę, a także Rexa Dashera. Nieustraszony, a przy tym czarujący tajny agent jeździ Porsche Mission E, elektrycznym samochodem sportowym, który ma wiele niezwykłych funkcji. Wspólnie bohaterowie pokonują wielkie wyzwania i odkrywają, że mogą odnieść sukces w niemal wszystkim – jeśli tylko uwierzą w siebie. Reżyserem filmu jest Lino DiSalvo, znany z takich hitów jak „Kraina lodu”.

Specjalne pokazy „Playmobil: Film” odbyły się kilka dni temu w Porsche Museum, w ramach wakacyjnego programu dla dzieci Porsche4Kids. Przy okazji zorganizowano również sesję rozdawania autografów oraz spotkanie z maskotkami Rexa Dashera i Toma Targi. Wakacyjny program muzeum trwa od 3 do 25 sierpnia i jest skierowany do dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Oferuje między innymi różne stanowiska do gier i zabaw oraz warsztaty fotograficzne Playmobil.

Polska premiera „Playmobil: Film” odbędzie się 23 sierpnia 2019 r.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News