Adrienn Vogel na czele w drugim treningu!

Adrienn Vogel na czele w drugim treningu!

Podaj dalej

Druga część piątkowych treningów KIA LOTOS RACE rozpoczęła się jeszcze przed godziną 15:00, a na torze Slovakia Ring zrobiło się jeszcze goręcej. Te niełatwe warunki świetnie wykorzystała Adrienn Vogel, uciekając swoim rywalom na prawie 0,5 sekundy.

W dzisiejszym drugim treningu, ostatnim przed sobotnimi kwalifikacjami, Adrienn Vogel była klasą samą dla siebie. Węgierska zawodniczka ze średnią prędkością w postaci 123,683 km/h uzyskała najlepszy czas i pokonała drugiego Marka Begiera o dokładnie 0,463 sekundy.

Wirtualne podium przed jutrzejszą czasówką przypadło aktualnemu liderowi klasyfikacji generalnej, Kamilowi Serafinowi, który stracił do drugiego Marka Begiera… 0,001 sekundy!

Damian Litwinowicz finiszował czwarty, jednak jego strata do ścisłej czołówki wyniosła już dość znaczące 1,182 sekundy. Na miejscu w czołowej piątce uplasował się także Szymon Ładniak, który w pierwszym dzisiejszym treningu finiszował z 10. rezultatem.

Drugą piątkę w tym treningu uformowali Jan Antoszewski ze stratą 1,541 sekundy oraz Max Gunther, Tomasz Magdziarz, Dawid Borek i Przemysław Pytlak. Ci zawodnicy zmieścili się w przedziale 0,5 sekundy między sobą.

Tagi: KIA LOTOS RACE, Slovakia Ring

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News