8-latek z Niemiec rozbił VW. Ten sam który kilka dni temu ukradł mamie auto

8-latek z Niemiec rozbił VW. Ten sam który kilka dni temu ukradł mamie auto

vw 2

Podaj dalej

Przed kilkoma dniami światowe media obiegła informacja o 8-letnim chłopcu, który ukradł swojej mamie auto marki VW i jeździł nim po niemieckiej autostradzie. Jak widać tamta historia nic go nie nauczyła i postanowił powtórzyć swój wyczyn.

Jak poinformowała policja, tym razem jego jazda była całkowicie nieodpowiedzialna. Chłopiec z Soest w Nadrenii Północnej-Westfalii miał na autostradzie rozwinąć prędkość 180 km/h, do tego jadąc po mieście przejeżdżał na czerwonym świetle, pomijając rzecz jasna przepisy ruchu drogowego.

8-latek jechał ponad 140km/h autobaną. Chciał się tylko przejechać

Kolejna nielegalna przejażdżka zakończyła się znacznie gorzej niż pierwsza. Wówczas ośmiolatek zjechał na pobocze, włączył światła awaryjne i położył trójkąt ostrzegawczy. Teraz na parkingu uderzył w naczepę ciągnika siodłowego. Chłopcu nic się nie stało.

Wiadomo, że młodociany przestępca jest fanem motoryzacji, w tym m.in. regularnie jeździ na gokartach. Policja poinformowała, że w związku z wydarzeniami chłopiec zostanie objęty opieką psychologa. Szkoda w tej całej historii, że nie tylko pierwsze zdarzenie nie nauczyło nic chłopca, ale również jego rodziców.

Volkswagen zamierza kupić Teslę za potężne pieniądze?!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News