7 oesów w Arłamowie

7 oesów w Arłamowie

Podaj dalej

Na zakończenie sezonu Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski załogi przyjadą w Bieszczady, gdzie w dniach 3-5 listopada odbędzie się 3. Rajd Arłamów. Do pokonania będzie ponad 140 kilometrów, rozbitych na zaledwie siedem odcinków specjalnych.

W piątek rywalizacja na rajdowych trasach toczyć się będzie w powiecie jarosławskim, gdzie zawodnicy zmierzą się na OS 1/3 Pruchnik (26,00 km) i OS 2/4 Rokietnica (20,20 km). W Pruchniku będzie znajdował się również oddalony park serwisowy.

arlamow_resize

W sobotę zawody przeniosą się bliżej bazy rajdu, którą już po raz kolejny będzie czterogwiazdkowy Hotel Arłamów. Ten etap zacznie się od dwukrotnie przejeżdżanego OS Bircza (20,80 km). Zmagania zakończy Power Stage w Ustrzykach Dolnych (6,86 km), w okolicach stacji narciarskiej Gromadzyń.

Ceremonia startu i mety rajdu oraz wręczenie nagród odbędą się na terenie hotelu. Tam też znajdować się będzie główny park serwisowy. Zgłoszenia do rajdu przyjmowane będą do 21 października. Cztery dni później poznamy listę zgłoszeń ostatniej rundy mistrzostw polski.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News