Drodzy czytelnicy!

jesień to jak zwykle okres wzmożonej pracy w naszej redakcji związanej z przygotowaniem kalendarzy na kolejny rok i przede wszystkim naszego flagowego produktu, jakim jest album „rallyZOOM”.

Szczerze mówiąc, po wydaniu jego pierwszej edycji przez dłuższy czas wydawało się, że projekt ten nie doczeka się kontynuacji. Tymczasem w tym roku prace nad popularnym „ZOOM-em” odbywają się już po raz dziewiąty i nasz album jak zwykle będzie stanowił świetny prezent gwiazdkowy dla każdego fana motorsportu.

Podobnie jak przed rokiem tytularnym partnerem tego wydania jest marka SONAX, przez co na okładce znalazła się Fiesta Proto Mariusza Steca. Całość utrzymana jest w podobnej konwencji jak dotychczas, a więc kolejny raz postawiliśmy na przedstawienie rajdowych historii – tych krajowych, jak i zagranicznych – głównie za pośrednictwem wspaniałych zdjęć, do minimum ograniczając warstwę tekstową.

Jak zwykle „SONAX rallyZOOM” zostanie wydany na wysokiej jakości kredowym papierze, co z pewnością doda mu jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru.

Zapraszamy do lektury!

rallyZOOM 2016