Drodzy czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy,
gdy pod koniec 2008 roku ruszyliśmy z dość ambitnym projektem pod kryptonimem „rallyZOOM”, nie sądziliśmy, że szybko stanie się on naszym flagowym produktem. Nie jest tajemnicą, że od początku mieliśmy sporo szczęścia, wzbudzając zaufanie ogromnego koncernu, jakim z pewnością jest Orlen Oil – producent olejów Platinum, który przez sześć edycji był tytularnym partnerem naszego albumu. Bez finansowego wsparcia wydawanie kroniki polskich rajdów w takiej właśnie postaci nie miałoby racji bytu.


Po rocznej „przygodzie” z Grupą Lotos, od sezonu 2015 naszym głównym partnerem jest marka SONAX, dzięki której już po raz dziesiąty możemy oglądać w jednym miejscu najlepsze fotografie z polskiej sceny rajdowej i wyścigowej.


„SONAX rallyZOOM” od kilku lat przeczy teorii, jakoby ekskluzywne albumy wydawane na wysokiej jakości papierze odchodziły do lamusa. Świadczyć o tym może fakt, że nasze wydawnictwo co roku zwiększa swój nakład, a z końcem zimy stany magazynowe świecą pustkami. To tylko dodaje nam skrzydeł, dając jednocześnie wiarę, że mimo wszędobylskiej technologii, stary poczciwy „druk” ma się nadal całkiem dobrze.


Zapraszamy do lektury jubileuszowej, 10. edycji albumu „SONAX rallyZOOM”.

rallyZOOM 2016