Polska flaga znów nad Dubai Autodrome

James Pull i Jack Bartholomew zwyciężyli w pierwszym wyścigu 3. rundy Lamborghini Super Trofeo Middle East na torze Dubai Autodrome. Na 3. miejscu w swojej klasie finiszował Andrzej Lewandowski, reprezentant zespołu GT3 Poland.

Na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej dzisiejszą rywalizację ukończył Taylor Proto, zwyciężając jednocześnie w klasie Am. Podium w generalce uzupełnili Glauco Solieri oraz Daniel Zampieri.

Andrzej Lewandowski podróżujący z numerem 67. minął linię mety na 6. miejscu w generalce i 3. w klasie Am. Drugie miejsce w tej kategorii przypadło Hansowi Fabriemu i Kimowi Hauschildowi.

Druga załoga zespołu GT3 Poland, Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut minęła linię mety tuż za swoim kolegą Andrzejem Lewandowskim, tracąc do niego zaledwie 2 sekundy. Polski duet zanotował 4. miejsce w klasie Am.

Również tuż za podium w generalce finiszowali Axcil Jeffries i Carrie Schreiner.

Drugi wyścig, kończący zmagania w zimowym cyklu Lamborghini Super Trofeo Middle East zaplanowano na jutro.

Tagi: GT3 Poland, Dubai Autodrome, Lamborghini Super Trofeo, Middle East