Pole position w klasie dla zespołu GT3 Poland

Zespół GT3 Poland bardzo dobrze spisał się w dzisiejszych kwalifikacjach przed dwoma wyścigami 1. rundy Lamborghini Super Trofeo Middle East na torze Yas Marina. Teodor Myszkowski jadący z numerem 55. uplasował się na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej i pierwszym w swojej klasie AM.

Teodor Myszkowski jadący w parze z Andrzejem Lewandowskim zapewnił pierwszej z dwóch polskich załóg pole position w klasie AM z czasem 2:11.338.

Na miejscu 14. w klasyfikacji generalnej uplasował się Grzegorz Moczulski, który wspólnie ze swoim zmiennikiem Rafałem Mikrutem wystartuje do dzisiejszego pierwszego wyścigu w Abu Dhabi z trzeciej pozycji w klasie PRO AM.

W drugiej części kwalifikacji za kierownicami Lamborghini Huracanów zespołu GT3 Poland usiedli zmiennicy – Andrzej Lewandowski i Rafał Mikrut – którzy walczyli o jak najlepsze pozycje startowe do niedzielnego wyścigu Lamborghini Super Trofeo Middle East.

Lewandowski uplasował się w tej rywalizacji na szóstym miejscu w klasie Am, natomiast Mikrut wyrównał wynik swojego kolegi, zajmując trzecią pozycję w klasie Pro Am.