Pierwszy oficjalny trening na torze Yas Marina za nami!

Zespół GT3 Poland jest już po pierwszym treningu na torze Yas Marina, gdzie w ten weekend odbędzie się inauguracyjna runda Lamborghini Super Trofeo Middle East.

W sesji wzięli udział wszyscy zawodnicy zgłoszeni do rywalizacji, a wśród reprezentantów zespołu GT3 Poland nie mogło zabraknąć rzecz jasna załóg Lewandowski/Myszkowski (klasa AM) oraz Mikrut/Moczulski (PRO AM).

Pierwsi z nich zajęli wysokie 5. miejsce w swojej klasie, jednocześnie zamykając czołową dziesiątkę w klasyfikacji generalnej. Zawodnicy z numerem samochodu #55 pokonali 5,5-kilometrową nitkę toru Yas Marina aż 23 razy, co postawiło ich na pozycji lidera w tej rywalizacji.

Załoga Mikrut/Moczulski została zgłoszona do klasy PRO AM i znalazła się w niej na trzecim miejscu, pokonując równie sporo okrążeń, bo aż 21.